Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty 2-pokojowy Zakopane

Apartament 2-pokojowy Zakopane

 

Apartamenty 2-pokojowy Zakopane to nasza propozycja dla każdego kto szuka w pełni wyposażonych apartamentów dwupokojowych w dogodnej lokalizacji w centrum Zakopanego. Wszystkim naszym gościom zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług na miejscu w tym saunę oraz bilard. Zapraszamy serdecznie!

 

Nasz apartament znajduje się w centrum Zakopnego tj. 1800 metrów od Krupówek, 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem. 

 

Na miejscu proponujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty dwupokojowe oraz pokoje. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. W ramach wyposażenia apartamentów oraz pokoi gwarantujemy m.in. prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów; TV; lodówkę; barek herbaciany oraz WIFI.

 

 

Zapewniamy również nieograniczony dostęp do dodatkowych udogodnień na miejscu. Do Państwa dyspozycji przestronną oddajemy jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Ponadto, oferujemy Państwu liczne atrakcje na miejscu, m.in.: saunę (2osobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), salę kominkową z TV oraz sprzętem muzycznym, piłkarzyki oraz kącik gier oraz zabaw dla dzieci

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii oraz zachęcamy rezerwacji dwupokojowych apartamentów w Zakopanem!

 

Apartamenty Zakopane

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to dwupokojowy apartament Zakopane. 
Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
 
Apartament Zakopane u Rybaka -  to dwupokojowy apartament Zakopane.
Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii oraz zachęcamy rezerwacji dwupokojowych apartamentów w Zakopanem!