Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartament Krupówki

Apartament Zakopane

Apartament Krupówki - oferujemy Państwu dwa dwupokojowe oraz w pełni wyposażone apartamenty w odległości 1800 metrów od Krupówek. Gwarantujemy Państwu szereg dodatkowych usług oraz udogodnień. Zapraszamy serdecznie!

 

Nasze apartamenty na Krupówkach znajdują się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Wszystkie nasze apartamenty oraz pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatna łazienka (z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wszystkie oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się niezbędne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Istnieje możliwość przygotowania ciepłego posiłku, lub zamówienie cateringu (także dla dużych grup).

 

Ponadto, na miejscu oferujemy także liczne atrakcje, które wypełnią spokojne wieczory m.in. saunę (dwuosobowa 50C), salę kominkową ze sprzętem muzycznym, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszych pokoji w Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w pobliżu Krupówek!

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Apartamentu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w pobliżu Krupówek!