Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartament Zakopane Krupówki

Apartament Zakopane

Apartament Zakopane Krupówki - zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, w którym znajdą Państwo komfortowe i dwupokojowe apartamenty. Każdy jest w pełni wyposażony oraz przygotowany dla naszych gości. Idealna lokalizacja hotelu Ceprownia z pewnością będzie dla Państwa istotnych atutem. Zapraszamy serdecznie!

 

Lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotna przy wyborze noclegów -  hotel Ceprownia znajdą Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem i 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu oczekiwany komfort oraz wygodę. Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony TV, lodówkę, barek herbaciany oraz dostęp do Internetu. W apartamentach znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów. 

 

Z myślą o komforcie naszych gości oddajemy do swobodnej dyspozycji gości liczne dodatkowe udogodnienia oraz usługi, w tym przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszelkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Ponadto, na miejscu zachęcamy do skorzystania z sauny (50C, dwuosobowa), bilarda (tu odpłatnie), piłkarzyków, sali kominkowej oraz kącika zabaw i gier przeznaczonego dla najmłodszych.

 


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w pobliżu Krupówek w Zakopanem!

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w pobliżu Krupówek w Zakopanem!