Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty 2-osobowe w Zakopanem

Apartamenty 2-osobowe w ZakopanemZapraszamy wszystkich do hotelu Ceprownia z apartamentami 2-osobowymi w Zakopanem. Gwarantujemy Państwu w pełni wyposażone, komfortowe oraz dogodnie zlokalizowane apartamenty z prywatnymi łazienkami. Atrakcyjna lokalizacja pozwoli Państwu łatwo i szybko dotrzeć do strategicznych miejsc Zakopanego. Zapraszamy!


Dogodna lokalizacja hotelu Ceprownia zapewni Państwu szybki dostęp do strategicznych miejsc Zakopanego m.in. zaledwie 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W pobliżu Ceprownii znajdują się liczne restauracje oraz sklepy.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy goście znaleźli w naszym hotelu dokładnie to czego szukali. Szczególną uwagę zwracamy na jakość usług oraz atmosferę miejsca. Wszystkim gościom zapewniamy komfortowe oraz w pełni wyposażone apartamenty i pokoje, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe. Ponadto, poza pokojami zapewniamy liczne dodatkowe udogodnienia w tym duża jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwe jest także zamówienie cateringu. Do swobodnej dyspozycji gości oddajemy saunę dla 2 osób (50C, na podczerwień), salę kominkową z TV, bilard (odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z apartamentami 2-osobowymi w Zakopanem!


Apartamenty 2-osobowe w Zakopanem

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest maksymalnie dla 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest maksymalnie dla 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z apartamentami 2-osobowymi w Zakopanem!