Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty czteroosobowe w Zakopanem przy Krupówkach

Apartamenty  czteroosobowe w Zakopanem przy KrupówkachApartamenty czteroosobowe w Zakopanem przy Krupówkach. Zapraszamy serdecznie wszystkich do hotelu Ceprownia, który znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, w centrum Zakopanego. Proponujemy Państwu czteroosobowe apartamenty w Zakopanem, w pobliżu Krupówek.

 

Atrakcyjna lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem. Znajdą nas Państwo 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę. Wszystkie nasze apartamenty są w pełni wyposażane oraz komfortowe. We wszystkich znajdą Państwo prywatną łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe.

 
 
Dodatkowo, gwarantujemy naszym gościom na miejscu liczne udogodnienia w tym dostęp do przestronnej jadalni wraz z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwe jest także zamówienie cateringu.
 
 
Zapewniamy także liczne atrakcje na miejscu jak m.in.: saunę dla 2 osób, salę kominkową z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów czteroosobowych w Zakopanem przy Krupówkach!

 

Apartamenty w Zakopanem

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów czteroosobowych w Zakopanem przy Krupówkach!