Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Czteroosobowe Zakopane - Noclegi

Apartamenty czteroosobowe zakopane noclegi

 

Apartamenty czteroosobowe w Zakopanem to nasza oferta dla każdego kto szuka w pełni wyposażonych oraz komfortowych noclegów w centrum miasta. Zapewniamy Państwu szereg udogodnień oraz usług na miejscu. Dogodna lokalizacja naszego hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem pobytu właśnie u nas. Zapraszamy serdecznie!

 

Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem. 

 

Wszystkie apartamenty oraz pokoje są w pełni wyposażone oraz dostosowane do potrzeb naszych gości. W każdym z pomieszczeń znajdą Państwo prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów; TV; lodówkę; barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry.

 

Dokładamy starań, aby zapewnić naszym gościom wszelkie oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Na miejscu gwarantujemy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu.

 

Dodatkowo, z myślą o naszych gościach do Państwa dyspozycji oddajemy m.in. saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji czteroosobowych apartamentów w Zakopanem!

 

Apartamenty Zakopane

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to dwupokojowy apartament Zakopane. 
Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
 
Apartament Zakopane u Rybaka -  to dwupokojowy apartament Zakopane.
Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji czteroosobowych apartamentów w Zakopanem!