Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty dwuosobowe Zakopane Centrum

Apartamenty dwuosobowe Zakopane CentrumApartamenty dwuosobowe Zakopane Centrum to oferta dla wszystkich gości Zakopanego, którzy szukają w pełni wyposażonych i komfortowych apartamentów dla 2 osób. Zapraszamy gorąco do hotelu Ceprownia, którego lokalizacja z pewnością będzie istotnym plusem. Zapraszamy gorąco!

 

Dogodna lokalizacja to ważny aspekt dla większości z naszych gości. Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Celem naszej działalności jest stworzyć miejsce, w którym wszyscy nasi goście będą czuć się komfortowo oraz swobodnie. Nasza oferta dotyczy w pełni wyposażonych oraz komfortowych apartamentów oraz pokoi - w każdym znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe. Dodatkowo, wszystkie nasze pokoje są z widokiem na góry, a część z pomieszczeń posiada balkon!

 
 
Ponadto, gwarantujemy Państwu szereg dodatkowych usług w cenie apartamentu m.in. swobodny dostęp do dużej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest także zamówienie cateringu.
 
Zapewniamy także dodatkowe atrakcje na miejscu (wszystko w cenie pobytu!): sauna dla 2 osób, sala kominkowa z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.
 
 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni i zachęcamy do rezerwacji apartamentów dwuosobowych w centrum Zakopanego!

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów dwuosobowych w centrum Zakopanego!