Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Jednoosobowe w Zakopanem przy Krupówkach

Apartamenty Jednoosobowe w Zakopanem przy Krupówkach

Apartamenty Jednoosobowe w Zakopanem przy Krupówkach to propozycja dla każdego kto szuka w pełni wyposażonych oraz wygodnych apartamentów dla siebie. 1800 metrów od Krupówek to atrakcyjna lokalizacja dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki. Zapraszamy!

 

Ważnym atutem naszego hotelu Ceprownia jest lokalizacja. Znajdą nas Państwo zaledwie 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1800 metrów od Krupówek oraz 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem. W pobliżu znajdują się również sklepy oraz restauracje, gdzie można skosztować regionalnych przysmaków. 

 

Naszym celem jest zbudować miejsce, do którego nasi goście będą z chęcią powracać. Wszystkie apartamenty oraz pokoje jakie mamy w naszej ofercie są w pełni wyposażone. W każdym znajduje się prywatna łazienka (z prysznicem, ręcznikami), TV, dostęp do Internetu, lodówka, barek herbaciany. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

W ramach udogodnień hotelu oraz w cenie wynajmu zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym, który wyposażony jest we wszystkie naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest zamówienie cateringu.

 

Dodatkowo, w cenie wynajmu zapewniamy swobodny dostęp do atrakcji na miejscu jak: sauna (dwuosobowa, 50C), sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji jednoosobowych apartamentów w Zakopanem!

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji jednoosobowych apartamentów w Zakopanem!