Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Krupówki

Apartamenty Zakopane

Apartamenty Krupówki to nasza propozycja dla wszystkich gości Zakopanego, którzy poszukują w pełni wyposażonych oraz komfortowych apartamentów w centrum miasta w pobliżu Krupówek. Nasz hotel Ceprownia znajdą Państwo zaledwie 1800 metrów od Krupówek oraz w pobliżu innych znanych miejsc jak Polana Szymoszkowa czy Krzeptówki. Zapraszamy gorąco!

 

Ceprownia wraz z apartamentami oraz pokojami znajduje się zaledwie 1800m do Krupówek, 1500m do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wszelkie oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń znajduje się prywatna łazienka (z prysznicem, ręcznikami, suszarką do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany oraz  WIFI. 

 

Dodatkowo, z myślą o wygodzie oraz zadowoleniu naszych gości, do swobodnej dyspozycji gości oddajemy przestronną jadalnię wraz z pełni wyposażonych aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz rodziny. Ponadto, zapewniamy także liczne atrakcje na miejscu w tym saunę (dwuosobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 
Zapraszamy serdecznie do Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w pobliżu Krupówek!

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w pobliżu Krupówek!