Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Szymoszkowa

Apartamenty SzymoszkowaApartamenty Szymoszkowa - zapraszamy gorąco wszystkich, którzy planują odwiedzić Zakopane i szukają w pełni wyposażonych oraz komfortowych apartamentów w pobliżu Polany Szymoszkowej. Zapewniamy Państwu liczne udogodnienia na miejscu oraz dodatkowe usług i atrakcje. Zapraszamy serdecznie!

 

Ceprownia wraz z apartamentami znajduje się 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej, 1800m od Krupówek oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

 

Na miejscu zapewniamy Państwu liczne udogodnienia i usług. W ramach wyposażenia apartamentów zapewniamy prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów; TV; barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie nasze apartamenty i pokoje są z widokiem na góry. 

 

Wszystkim gościom zapewniamy udogodnienia i dodatkowe usługi na miejscu m.in. przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie.

 

W ramach dodatkowych atrakcje na miejscu do Państwa dyspozycji oddajemy m.in. saunę dla 2 osób (sauna na podczerwień, do 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni w Zakopanem oraz zachęcamy do rezerwacji apartamentów blisko Szymoszkowej!

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka - to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji apartamentów blisko Szymoszkowej!