Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty w Zakopanem blisko Krupówek

Apartamenty Zakopane

Apartamenty w Zakopanem blisko Krupówek to nasza oferta w pełni wyposażonych apartamentów zaledwie 1800 metrów od Krupówek. Gwarantujemy Państwu szereg udogodnień oraz dodatkowych usług. Wszystko po to aby zapewniać Państwu niezapomniany pobyt w górach! Zapraszamy serdecznie do naszych apartamentów w centrum Zakopanego.


Lokalizacja naszego hotelu jest idealna dla każdego kto poszukuje zakwaterowania w pobliżu znanych i strategicznych miejsc Zakopanego. Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Na miejscu proponujemy w pełni wyposażone apartamenty oraz pokoje. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, suszarka do włosów, ręczniki), TV, lodówka, barek herbaciany oraz  WIFI.


Dodatkowo, z myślą o naszych gościach, oferujemy liczne udogodnienia m.in.  swobodny dostęp do przestronnej jadalni z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, aby uatrakcyjnić Państwu czas wolny oferujemy nieograniczony dostęp do sauny (dwuosobowa, 50C), bilarda (tu odpłatnie), piłkarzyków, sali kominkowej oraz kącika zabaw i gier dla dzieci.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w Zakopanem blisko Krupówek!
Lista Apartamentów w Zakopanem blisko Krupówek

Zapraszamy do naszych apartamentów w Zakopanem, które są w pełni wyposażone oraz przygotowane dla naszych gości. Oba apartamenty są dwupokojowe oraz przygotowane dla maksymalnie 6 osób.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w Zakopanem blisko Krupówek!