Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty w Zakopanem do wynajęcia

Apartamenty w Zakopanem do wynajęciaZapraszamy gorąco wszystkich do hotelu Ceprownia z apartamentami w Zakopanem do wynajęcia. Gwarantujemy Państwu liczne usługi oraz udogodnienia na miejsca, znane miejsca Zakopanego w zasięgu ręki - w tym Krupówki zaledwie 1800 metrów od Ceprownii oraz wiele innych atrakcji, które zapewnią Państwu niezapomniany wyjazd!


Atrakcyjna lokalizacja naszego hotelu to gwarancja łatwego i szybkiego dostępu do znanych miejsc Zakopanego - 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. Niedaleko Ceprownii znajdują się restauracje i sklepy.


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom wszelkie oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć hotel, w którym każdy z gości będzie czuć się komfortowo oraz swobodnie - jednym słowem jak u siebie w domu. Na miejscu gwarantujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty oraz pokoje, gdzie w każdym znajduje się prywatną łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe. W ramach ceny za nocleg zapewniamy Państwu liczne dodatkowe udogodnienia na miejscu w tym m.in. przestronną jadalnię wraz z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwe jest także zamówienie cateringu. Ponadto, do dyspozycji gości jest sauna dla 2 osób (50C, na podczerwień) sala kominkowa z TV, bilard (odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z apartamentami w Zakopanem do wynajęcia!


Apartamenty w Zakopanem do wynajęcia

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z apartamentami w Zakopanem do wynajęcia!