Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Zakopane Centrum

Apartamenty Zakopane Centrum

Apartamenty Zakopane Centrum - zapraszamy do naszych komfortowych oraz w pełni wyposażonych apartamentów w centrum Zakopanego. Gwarantujemy pełną wygodę, idealną lokalizację - w pobliżu Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach - 400m, 1800m od centrum Krupówek, 1500m wyciąg na Polanie Szymoszkowej, oraz licznych szlaków turystycznych.


Znajdujemy się w bliskiej odległości od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach - 400m, 1800m od centrum Krupówek, 1500m wyciąg na Polanie Szymoszkowej, oraz licznych szlaków turystycznych.


Nasze pokoje oraz apartamenty w Zakopanem wyposażone są w węzeł sanitarny, telewizor, lodówkę, barek herbaciany,łącze internetowe, w łazienkach suszarki i ręczniki. Z pokoi widoczna  jest przepiękna panorama Tatr, cześć z pokoi posiada balkony.


Na parterze budynku znajduje się sala kominkowa oraz aneks kuchenny, w skład którego wchodzi: płyta grzewcza, piekarnik, kuchnia mikrofalowa, czajnik, lodówka, zmywarka oraz niezbędne naczynia. Każdy z naszych gości może przygotowywać sobie ciepłe posiłki. Jest możliwość zamówienia ciepłych posiłków w formie cateringu.


Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy kącik, gdzie mogą spędzać miłe chwile po powrocie z górskich wycieczek (klocki, kolorowanki, konkursy kulinarne, oglądanie bajek DVD, konsola do gier). Dla dorosłych atrakcją może być nasza sala kominkowa z telewizją oraz wyposażeniem muzycznym. Proponujemy również saunę salę z bilardem i piłkarzykami. W cenie pobytu gwarantowana kawa oraz herbata.

Posiadamy również sale konferencyjną dla grupy do 27 osób.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.


Apartamenty Zakopane Centrum to gwarantowany komfort, wygoda oraz niezapomniany wypoczynek w Zakopanem!
Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.


Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.


Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów w centrum Zakopanego!