Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Dwuosobowe w Zakopanem

Apartamenty Dwuosobowe w ZakopanemApartamenty dwuosobowe w Zakopanem to nasza oferta dla wszystkich gości Zakopanego, którzy szukają komfortowych oraz w pełni wyposażonych apartamentów w centrum Zakopanego. Zapewniamy szereg dodatkowych usług oraz udogodnień m.in. saunę, bilard oraz salę kominkową. Zapraszamy serdecznie!

 

Proponujemy apartamenty w dogodnej lokalizacji, bo zaledwie 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony na wypoczynku w naszej Ceprowni był zawsze udany i wyjątkowy. Zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu wszelkich udogodnień oczekiwanych przez naszych gości. Przykładamy szczególną uwagę do komfortu oraz atmosfery miejsca. Pragniemy stworzyć miejsce, gdzie nasi goście będą czuć się jak w domy - przytulnie, wygodnie oraz swobodnie. Mamy jednocześnie nadzieję, że dotychczasowi goście pewnego dnia zawitają u nas ponownie. 

 

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty oraz pokoje. W każdym z apartamentów oraz pokoi znajdą Państwo prywatną łazienkę z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówkę, barek herbaciany, łącze internetowe. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. 

 
 
Na miejscu zapewniamy przestronną jadalnię oraz aneks kuchenny wyposażony w naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest także zamówienie cateringu.
 
 
Proponujemy również liczne atrakcje na miejscu jak m.in.: sauna (50C, dwuosobowa), sala kominkowa z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów dwuosobowych w Zakopanem!
 
 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  apartamentów dwuosobowych w Zakopanem!