Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Komfortowy apartament w Zakopanem

Komfortowy apartament w ZakopanemKomfortowy apartament w Zakopanem - witamy Państwa na stronie hotelu Ceprownia, w którym oferujemy w pełni wyposażone apartamenty w Zakopanem. Z myślą o Państwa komforcie zapewniamy liczne dodatkowe udogodnienia i usługi. Zapraszamy gorąco!

 

Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu oczekiwane usługi i udogodnienia, dlatego oferujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, WIFI, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy również  dużą jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny. Jest również możliwość zamówienia cateringu, w tym dla grup.

 

Aby uatrakcyjnić wieczory znajdą Państwo w hotelu m.in. saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 


Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji komfortowych apartamentów w Zakopanem!

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka - to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji komfortowych apartamentów w Zakopanem!