Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi - Apartamenty Czteroosobowe Zakopane

Czteroosobowe Noclegi Zakopane

Noclegi - Apartamenty Czteroosobowe Zakopane to oferta dla każdego gościa Zakopanego, który szuka w pełni wyposażonych oraz komfortowych apartamentów dla 4 osób. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług na miejscu. Dogodna lokalizacja naszego hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem. Zapraszamy serdecznie!

 

Idealna lokalizacja hotelu to gwarancja znanych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki! hotelu Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę. Proponujemy Państwu komfortowe oraz w pełni wyposażone apartamenty oraz pokoje przygotowane dla grup czteroosobowych. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę (ręczniki, suszarka do włosów), lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.

 

Z myślą o komforcie naszych gości zapewniamy na miejscu szereg dodatkowych udogodnień oraz usług. Gwarantujemy m.in. przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne naczynia oraz wyposażenie. Możliwe jest także zamówienie cateringu z ciepłymi posiłkami. Na miejscu oferujemy także szereg atrakcji jak sauna (dwuosobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji apartamentów czteroosobowych w Zakopanem!

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji apartamentów czteroosobowych w Zakopanem!