Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pięcioosobowe Apartamenty w Zakopanem

Pięcioosobowe Apartamenty w ZakopanemZapraszamy Państwa do Ceprownii z apartamentami pięcioosobowymi w Zakopanem. Wszystkim naszym gościom zapewniamy komfort oraz wygodę, w pełni wyposażone apartamenty oraz szereg dodatkowych udogodnień. Wszystko z myślą o naszych gościach. Atrakcyjna lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem zatrzymania się u nas w Ceprownii. Zapraszamy!


Lokalizacja naszej Ceprownii to gwarancja łatwego i szybkiego dostępu do strategicznych miejsc Zakopanego. Ceprownia znajduje się zaledwie 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W pobliżu Ceprownii znajdują się liczne restauracje oraz sklepy.


Naszym najważniejszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z gości będzie czuć się komfortowo, wygodnie oraz swobodnie - jednym słowem jak u siebie w domu. Na miejscu gwarantujemy w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty, gdzie w każdym znajduje się  prywatna łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe. Dodatkowo, z myślą o naszych gościach, zapewniamy szereg udogodnień i usług. Na miejscu oddajemy do Państwa dyspozycji dużą jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Nasi gości mogą także swobodnie korzystać z sauny dla 2 osób (50C, na podczerwień), sali kominkowej z TV, bilarda (odpłatnie), piłkarzyków. Dla dzieci przygotowany jest kącik zabaw i gier.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z apartamentami pięcioosobowymi w Zakopanem!


Pięcioosobowe Apartamenty w Zakopanem

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Pięcioosobowy apartament wyposażony m.in. w duże łoże małżeńskie oraz wygodną kanapę.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Pięcioosobowy apartament wyposażony m.in. w duże łoże małżeńskie oraz wygodną kanapę.Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część z pokoi jest z balkonem. Wszystkie są z widokiem na góry.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - pięcioosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z apartamentami pięcioosobowymi w Zakopanem!