Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Polana Szymoszkowa Apartamenty

Polana Szymoszkowa ApartamentyPolana Szymoszkowa Apartamenty to nasza propozycja dla wszystkich gości Zakopanego. Zapraszamy gorąco do hotelu Ceprownia, w którym zapewniamy w pełni wyposażone apartamenty dla grup do 6 osób. Znajdą nas Państwo 1500 metrów od Polany Szymoszkowej. Zapraszamy serdecznie!

 

Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej, 1800m od Krupówek oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

 

Zapewniamy Państwu komfort oraz liczne dodatkowe usługi i atrakcje na miejscu. Apartamenty, jakie oferujemy, są z widokiem na Tatry. W ramach wyposażenia gwarantujemy prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów; TV; barek herbaciany oraz WIFI. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wszelkie oczekiwane usługi. Na miejscu do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię z wyposażonym w potrzebne naczynia aneksem kuchennym. W ten sposób można swobodnie przygotować ciepły posiłek dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest również catering na zamówienie.

 

Ponadto, do swobodnego użytku naszych gości oddajemy saunę dla 2 osób (sauna na podczerwień, do 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii w Zakopanem oraz zachęcamy do rezerwacji apartamentów w pobliżu Polany Szymoszkowej!

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka - to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji apartamentów w pobliżu Polany Szymoszkowej!