Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Wolne apartamenty Zakopane

Wolne Apartamenty ZakopaneWolne Apartamenty Zakopane - zapraszamy serdecznie każdego kto szuka komfortowych oraz w pełni wyposażonych apartamentów w Zakopanem. Lokalizacja naszego hotelu to duże udogodnienie dla naszych gości. Na miejscu zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji m.in. saunę oraz bilard. Zapraszamy serdecznie!

 

Znajdą nas Państwo zaledwie 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W zasięgu ręki mają Państwo również liczne restauracje oraz sklepy.

 

Naszym najważniejszym celem jest stworzyć hotel, w którym nasi goście będą czuć się komfortowo oraz wyjątkowo przytulnie - jak w domu. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie oczekiwania oraz potrzeby naszych gości zostały zagwarantowane na miejscu w naszym hotelu. Pragniemy stworzyć hotel, w którym wszyscy nasi goście będą czuć się wyjątkowo a czas spędzony u nas będą wspominać z uśmiechem. Może w przyszłości będziemy mieć przyjemność gościć dotychczasowych przyjaciół naszego hotelu ponownie. 

 

Proponujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty oraz pokoje. Wszystkie są w pełni wyposażone - w każdym jest prywatną łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe.

 
 
Zapewniamy naszym gościom dodatkowe udogodnienia jak przestronna jadalnia wraz z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwe jest także zamówienie cateringu.
 
 
Oferujemy również liczne atrakcje na miejscu jak m.in.: saunę (2 osobowa, 50C), salę kominkową z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.
 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni i zachęcamy do rezerwacji wolnych apartamentów w Zakopanem!

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji wolnych apartamentów w Zakopanem!