Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartamenty Dwuosobowe blisko Krupówek Zakopane

Zakopane Apartamenty Dwuosobowe blisko KrupówekApartament dwuosobowy blisko Krupówek Zakopane to nasza propozycja zakwaterowania w Zakopanem zaledwie zaledwie 1800 metrów od Krupówek. Oferujemy Państwu komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. Dodatkowo, gwarantujemy szereg usług i udogodnień na miejscu w hotelu. Zapraszamy serdecznie!


Lokalizacja naszego hotelu Ceprownia jest idealna dla każdego gościa Zakopanego. W pobliżu naszego hotel znajdą Państwo liczne znane miejsca w tym m.in. Krupówki (zaledwie 1800 metrów od hotelu), Krzeptówki (zaledwie 400 metrów od hotelu) oraz Polanę Szymoszkową z wyciągiem (zaledwie 1500 metrów od hotelu)


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz szereg oczekiwanych udogodnień. Na miejscu proponujemy Państwu dwa komfortowe apartamenty oraz liczne pokoje. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone oraz przygotowane dla naszych gości. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, suszarka do włosów, ręczniki), lodówka, TV, barek herbaciany oraz Internet. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Niektóre z pokoi mają balkon. 


Dodatkowo, z myślą o naszych gościach zapewniamy liczne dodatkowe usługi i udogodnienia w tym m.in. przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, na miejscu oferujemy atrakcje takie jak sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), sauna (50C dla 2 osób), piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z


Zakopane Apartamenty Dwuosobowe blisko KrupówekApartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.


Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje Dwuosobowe w Zakopanem

Ponadto proponoujemy pokoje dwuosobowe blisko Krupówek dopasowane dla 2 osób:

Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do Ceprowni

apartamentami dwuosobowymi blisko Krupówek w Zakopanem!