Zapraszamy na Fanepage Ceprowni


Czteroosobowe apartamenty w Zakopanem

Czteroosobowe apartamenty w Zakopanem


Czteroosobowe apartamenty w Zakopanem to nasza propozycja dla wszystkich gości, którzy planują wyjazd w góry w większym gronie z rodziną, lub przyjaciółmi. Oferujemy w pełni wyposażone apartamenty w centrum Zakopanego - 1800m od Krupówek, 400m od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem.


Naszym najważniejszym celem jest stworzyć apartamenty, w których każdy z gości będzie czuł się wyjątkowo, swobodnie oraz komfortowo jak w domu. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie oczekiwania naszych gości zostały w pełni zapewnione. Skupiamy naszą uwagę na jakość oferowanych usług oraz udogodnień. Mamy nadzieję, że przyjaciele naszej Ceprownii będą zawsze mile wspominać czas spędzony u nas i odwiedzą nas jeszcze w przyszłości.


Nasza oferta obejmuje dwa wygodne oraz w pełni wyposażone apartamenty dla czterech osób oraz podobnie wyposażone, ale mniejsze pokoje czteroosobowe. W każdym z pomieszczeń znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki), TV, lodówka, barek herbaciany oraz Internet. W przypadku pokoi - każdy jest z widokiem na Tatry, część z pokoi posiada balkon.


W ramach dodatkowych udogodnień zapewniamy naszym gościom swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym, w którym znajduje się sprzęt kuchenny oraz naczynia potrzebne do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz rodziny. Możliwe jest również zamówienie cateringu.


Zachęcamy także do skorzystania z atrakcji Ceprownii: sala kominkowa, bilard, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.


Czteroosobowe apartamenty w Zakopanem:

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje czteroosobowe w Zakopanem

Ponadto proponujemy pokoje czteroosobowe blisko Krupówek dopasowane dla 2 osób:

Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji naszych czteroosobowych apartamentów w Zakopanem!