Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Dwuosobowe Apartamenty w Zakopanem


dwuosobowe apartamenty w zakopanem


Dwuosobowe apartamenty w Zakopanem to propozycja dla wszystkich gości Zakopanego, którzy poszukują w pełni wyposażonych oraz komfortowych apartamentów dla 2 osób w centrum Zakopanego. Idealna lokalizacja oraz usług na miejscu z pewnością będą dla Państwa istotnym plusem.


Znajdą nas Państwo zaledwie 1800m od Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m od Sanktuarium Maryjnego a Krzeptówkach. 


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania oraz potrzeby naszych gości zostały w pełni zrealizowane oraz zapewnione. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z naszych gości będzie czuć się swobodnie i komfortowo jak u siebie w domu. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług oraz udogodnień spełniała w 100% oczekiwania gości. Mamy jednocześnie nadzieję, że przyjaciele naszej Ceprownii będą zawsze mile wspominać czas spędzony u nas i odwiedzą nas jeszcze w przyszłości.


W ramach proponowanych usług zapewniamy naszym gościom w pełni wyposażone apartamenty oraz pokoje dwuosobowe. W każdym znajduje się prywatna łazienka z prysznicem oraz ręcznikami. W pomieszczeniami znajduje się TV, Internet, barek herbaciany oraz lodówka. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi posiada balkon.


Dodatkowo, w ramach udogodnień zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny niezbędny do przygotowana ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu.

Proponujemy również kilka atrakcji na miejscu w tym salę kominkową, bilard, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji naszych dwuosobowych apartamentów w Zakopanem!Dwuosobowe Apartamenty w Zakopanem


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grupy do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grupy do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje Dwuosobowe w Zakopanem

Proponujemy również w pełni wyposażone pokoje jednoosobowe:


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 


Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji dwuosobowych apartamentów w Zakopanem!