Zapraszamy na Fanepage Ceprowni


Jednoosobowe Apartamenty w Zakopanem

Jednoosobowe Apartamenty w Zakopanem

Jednoosobowe apartamenty w Zakopanem to nasza propozycja dla wszystkich osób, które poszukują komfortowych oraz w pełni wyposażonych apartamentów jednoosobowych oraz pokoi. Gwarantujemy liczne udogodnienia oraz usługi w cenie apartamentu.


Lokalizacja naszych apartamentów to istotny plus naszej Ceprownii. Znajdą nas Państwo zaledwie 400m od Sankturium Maryjnego na Krzeptówkach, 1800m od Krupówek oraz 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem. W pobliżu naszego Ceprownii znajdują się sklepy oraz restauracje, gdzie można skosztować regionalnych przysmaków. 


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom pełen komfort i wygodę. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się swobodnie jak w domu. Mam nadzieję, że przyjaciele naszej Ceprownii będą zawsze mile wspominać czas spędzony u nas i odwiedzą nas jeszcze w przyszłości.


Wszystkie nasze apartamenty oraz pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki), TV, dostęp do Internetu, lodówkę, barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry, część jest z balkonem.


W ramach udogodnień gwarantujemy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym, który wyposażony jest we wszystkie naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest zamówienie cateringu.


Proponujemy także skorzystać z naszych dodatkowych atrakcji na miejscu: sala kominkowa, bilard, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.Jednoosobowe Apartamenty w Zakopanem

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje Jednosobowe w Zakopanem

Proponujemy również w pełni wyposażone pokoje jednoosobowe:


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 


Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony jednoosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji jednoosobowych apartamentów w Zakopanem!