Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Nocleg Krupówki

 

Noclegi ]Krupówki

Nocleg Krupówki - jeśli planują Państwo pobyt w Tatrach i szukają zakwaterowania z idealną lokalizacją w centrum Zakopanego to zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, który znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek oraz licznych innych atrakcji w mieście. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług na miejscu jak sauna czy bilard. Zapraszamy serdecznie!

 

Ceprownia  znajduje się nie tylko w okolicy Krupówek (1800 metrów od hotelu), ale także 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej oraz licznych szlaków turystycznych. Taka komfortowa lokalizacja zapewni Państwu przyjemny pobyt  z dostępem do najważniejszych i znanych miejsc w Zakopanem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym gościom oczekiwane usługi i udogodnienia. Na miejscu oferujemy szeroki wybór pokoi oraz apartamentów. W ramach oferty Ceprowni zapewniamy w pełni wyposażone i komfortowe pokoje oraz apartamenty, w  których znajdą Państwo prywatną łazienkę z ręcznikami oraz suszarką do włosów, TV, WIFI, barek herbaciany, lodówkę, część pokoi posiada balkon, wszystkie pokoje są z widokiem na góry.

 

Na parterze budynku znajduje się jadalnia z wyposażonym w potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny aneksem kuchennym. Istnieje możliwość zamówienia posiłku w formie cateringu, także dla większych grup. Aneks kuchenny, który znajduje się na parterze budynku jest wyposażony w płytę grzewczą, piekarnik, kuchnię mikrofalową, czajnik, lodówkę, zmywarkę oraz niezbędne naczynia. 

 

Proponujemy także dodatkowe udogodnienia na miejscu m.in. saunę (50C. dwuosobowa), salę kominkową z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sprzęt muzyczny oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z noclegami w pobliżu Krupówek!

 

Pokoje Krupówki

Wygodne i wyposażone pokoje to gwarancja udanego wypoczynku po całodniowym zwiedzaniu oraz pieszych wycieczkach. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV, WIFI oraz posiadają prywatną łazienkę. Część z nich posiada balkon. Wszystkie pokoje są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z noclegami w pobliżu Krupówek!