Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi w Zakopanem Krupówki

Noclegi w Zakopanem Krupówki

 

Noclegi w Zakopanem Krupówki - zachęcamy do zatrzymania się w Ceprowni, w której znajdziesz w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty w centrum Zakopanego. Oferujemy komfortowe oraz idealnie zlokalizowane noclegi - zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej oraz licznych szlaków turystycznych, które poprowadzą Ciebie do znanych miejsc w Tatrach. Zapewniamy szereg udogodnień oraz usług na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

 

Idealna lokalizacja naszego pensjonatu zapewniamy Państwu znane miejsca Zakopanego w zasięgu ręki. Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Zapewniamy Państwu szereg usług oraz udogodnienia, a wszystko po to, aby zagwarantować Państwu komfort i udany pobyt w Zakopanem. Na miejscu zapewniamy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. We wszystkich pomieszczeniach znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, WIFI, lodówka, barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Z myślą o komforcie naszych gości zapewniamy również szereg dodatkowych usług i udogodnień. Na miejscu oddajemy do swobodnej dyspozycji  dużą jadalnię wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie lub najbliższych. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, na miejscu oferujemy również saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabawi gier dla dzieci.

 


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w Zakopanem w pobliżu Krupówek!

 

 

Pokoje Zakopane

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą listę pokoi pensjonatu Ceprownia. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone. Część z nich jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w Zakopanem w pobliżu Krupówek!