Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Apartament dwuosobowy Zakopane

Apartament dwuosobowy Zakopane

Apartament dwuosobowy Zakopane - zapraszamy serdecznie do naszego hotelu w Zakopanem z apartamentami dwuosobowymi specjalnie przygotowanymi dla gości. Znajda nas Państwo w centrum Zakopanego 1800m od Krupówek, 1500 od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 


Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zapewnić udogodnienia oraz spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z naszych gości będzie czuć się komfortowo oraz swobodnie jak u siebie w domu. Zależy nam, aby goście z przyjemnością wspominali czas spędzony w naszym hotelu oraz odwiedzili nas ponownie w przyszłości.


Oferujemy Państwu dwa komfortowe apartamenty oraz liczne pokoje dla 2 osób. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone w:

  • prywatną łazinkę
  • TV
  • lodówkę
  • barek herbaciany
  • WIFI
  • w łazienkach suszarkę oraz ręczniki

Na miejscu zapewniamy Państwu dodatkowe udogodnienia jak swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Ponadto, zapewniamy dodatkowe atrakcje jak swobodny dostęp do sauny (dla 2 osób), sali kominkowej, bilarda, piłkarzyków.


Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu z apartamentami dwuosobowymi w Zakopanem!


Apartamenty dwuosobowe Zakopane

Przedstawiamy nasze dwa komfortowe oraz w pełni wyposażone apartamenty dla 2 osób.

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to dwupokojowy apartament Zakopane.
Przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to dwupokojowy apartament Zakopane.

Przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Pokoje dwuosobowe w Zakopanem

Poiniżej przedstawiamy listę naszych w pełni wyposażonych pokoi w Zakopanem. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu oraz rezerwacji dwuosobowych apartamentów w Zakopanem!