Zapraszamy na Fanepage Ceprowni


Czteroosobowe Noclegi ZakopaneCzteroosobowe Noclegi Zakopane

Czteroosobowe Noclegi Zakopane. Zapraszamy serdecznie do Zakopanego oraz naszych pokoi oraz apartamentów w centrum Zakopanego. Idealna lokalizacja z pewnością zagwarantuje komfortowy pobyt w Zakopanem! Nasze noclegi znajdują się tylko 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz w pobliżu licznych szlaków górskich, które zaprowadzą Państwa do znanych i lubianych miejsc w Tatrach. Dodatkowo, gwarantujemy udogodnienia miejsca jak sala kominkowa, jadalnia z aneksem kuchennym oraz wiele innych. Więcej informacji nt noclegów w Zakopanem dla 5 osób znajduje się poniżej. 

Wszystkie nasze pokoje oraz apartamenty są w pełni wyposażone w:

  • łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami
  • TV
  • lodówkę
  • barek herbaciany
  • WIFICzteroosobowe Noclegi Zakopane - oferta pokoi dla 4 osób


Zapraszamy do naszych pokoi - wyposażonych oraz przygotowanych dla czteroosobowych grup. Gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje. Niektóre z nich są z balkonem oraz widokiem na góry. W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka z prysznicem. Wszelkie dodatkowe informacje z cennikiem oraz opcją rezerwacji znajduje pod linkiem każdego pokoju.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój U Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy również do naszych apartamentów w Zakopanem

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych 2 apartamentów, które wyposażone są podobnie jak pokoje oraz dostosowane do grup trzyosobowych. W obu apartamentach znajdą Państwo 2 oddzielne pomieszczenia. W każdym z apartamentów znajduje się prywatna łazienka.

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
Ceny czteroosobowych noclegów w Zakopanem prezentowane są na stronie cennika Wolne Pokoje Zakopane - Cennik. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie rezerwacji!

Zapraszamy!