Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Dwuosobowe Noclegi Zakopane

Dwuosobowe Noclegi Zakopane

 

Dwuosobowe noclegi Zakopane, które znajdują się zaledwie 1800 metrów od Krupówek to idealne miejsce, gdzie spędzisz niezapomniany pobyt w Zakopanem, górach. Ucieknij przynajmniej na kilka dni od zgiełku miasta, pracy oraz codziennej pogoni. Pozwól sobie na chwilę wypoczynku w komfortowych pokojach dopasowanych do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. 

 

Dogodna lokalizacja będzie z pewnością atrakcyjna dla każdego gościa Zakopanego. Nasz hotel znajduje się w pobliżu znanych i strategicznych miejsc Zakopanego - zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni zapewnione na miejscu. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć hotel w Zakopanem, w którym każdy z gości będzie czuć się swobodnie, komfortowo oraz przyjemnie - jednym słowem jak u siebie w domu. Na miejscu gwarantujemy szereg udogodnień oraz usług w tym w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, suszarka do włosów, ręczniki), TV, lodówka, barek herbaciany, WIFI. Pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Niektóre z pokoi są z balkonem.

 

Z myślą o naszych gościach staramy zaoferować również liczne dodatkowe usługi oraz udogodnienia. Zapewniamy m.in. swobodny dostęp do przestronnej jadalni wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajduje się m.in. niezbędne naczynia, zmywarka, lodówka, czajnik, kuchnia mikrofalowa, piekarnik, płyta grzewcza.

 

Dodatkowo, oferujemy Państwu liczne usługi na miejsca - wszystko po to aby uatrakcyjnić czas wolny i wieczory. Na miejscu proponujemy: saunę (50C, dwuosobowa), salę kominkową z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik dla dzieci z zabawkami, salę konferencyjną.

 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  dwuosobowych noclegów w Zakopanem!
 
 
 

Zapraszamy do naszych Apartamentów Dwuosobowych Zakopane:

 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
 
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 

 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji  dwuosobowych noclegów w Zakopanem!