Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Jednoosobowe Noclegi Zakopane

Jednoosobowe Noclegi ZakopaneJednoosobowe Noclegi Zakopane -  zapraszamy do Zakopanego oraz zachęcamy do rezerwacji naszych jednoosobowych noclegów w centrum Zakopanego. Nasz hotel znajduje się w pobliżu znanych miejsc Zakopanego m.in. 1800 metrów od Krupówek. Zapraszamy serdecznie wszystkich do hotelu Ceprownia!

 

Wszystkie nasze jednoosobowe noclegi w Zakopanem są idealnie zlokalizowane. Znajdują się zaledwie 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1800 metrów od centrum Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem. W okolicy znajdują się także liczne piesze szlaki górskie.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort, wygodę oraz wszelkie oczekiwania usługi na miejscu. Na miejscu oferujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. Wszystkie nasze pomieszczenia są w pełni wyposażone oraz dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych gości. W ramach wyposażenia gwarantujemy prywatną łazienkę z suszarką do włosów oraz ręcznikami, TV, lodówkę, barek herbaciany, WIFI.

 

Dodatkowo, zapewniamy naszym gościom liczne dodatkowe usług oraz udogodnienia. Na miejscu gwarantujemy nieograniczony i swobodny dostęp do przestronnej jadalni z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajduje się m.in. mikrofalówka, zmywarka czy płyta grzewcza. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, oferujemy na miejscu saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Spędzą tu Państwo wyjątkowy czas oraz w pamięci zostaną tylko niezapomniane oraz przyjemne wspomnienia!
 

 

Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z ofertą jednoosobowych noclegów w Zakopanem!

 

 

Jednoosobowe noclegi w centrum Zakopanego

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla grup do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla grup do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla grup do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla grup do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla grup do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla maksymalnie 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla maksymalnie 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla maksymalnie 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla maksymalnie 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla maksymalnie 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla maksymalnie 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Apartamenty w centrum Zakopanego

Ponadto, oferujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty przygotowane dla grup do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
 
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z ofertą jednoosobowych noclegów w Zakopanem!