Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój Zakopane

Kwatery Krzeptówki

Zapraszamy gorąco wszystkich Państwa do hotelu z kwaterami 400 metrów od Krzeptówek! Gwarantujemy Państwu szereg usług oraz udogodnień w naszym hotelu w tym w pełni wyposażone pokoje i apartamenty z łazienkami, widokiem na Tatry oraz balkonem. Na miejscu oferujemy Państwu dodatkowe atrakcje jak bilard, sauna czy sala kominkowa dostępna do swobodnego użytku naszych gości. Zapraszamy!


Lokalizacja naszego hotelu jest idealna dla każdego gościa Zakopanego. W pobliżu znajdują się znane miejsca miasta co ułatwia całą organizację wyjazdy w Tatry. Nasz Ceprownia znajduje się w pobliżu Krzeptówek a dokładniej 400 metrów, na Skibówkach1800 metrów do Krupówek oraz w pobliżu wyciągu na Polanie Szymoszkowej (1500 metrów).


Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wszystkim naszym gościom komfort, wygodę oraz wszelkie dodatkowe usługi, które mają uatrakcyjnić naszym gościom cały pobyt w Zakopanem. Kwatery w naszym hotelu są w pełni wyposażone, przytulne oraz wygodne. W każdym z pokoi i apartamentów znajduje się  prywatna łazienka z suszarką do włosów, ręcznikami; TV; barek herbaciany; lodówka oraz WIFI. Wszystkie nasze pomieszczeń jest z widokiem na góry, część z pokoi jest z balkonem.


Dodatkowo, aby uprzyjemnić cały pobyt w Zakopanem oferujemy Państwu dodatkowe usługi i udogodnienia w tym oddajemy do dyspozycji naszych gości przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest jest także catering na zamówienie. Oferujemy również swobodny dostęp do sali kominkowej, sauny dla 2 osób (na podczerwień, 50C), sali z bilardem (tu odpłatnie) oraz piłkarzykami.


Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z kwaterami w pobliżu Krzeptówek!hotel Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, oferujemy wyposażone oraz wygodne apartamenty przygotowane dla 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z kwaterami w pobliżu Krzeptówek!