Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Nocleg czteroosobowy w Zakopanem

Nocleg czteroosobowy w Zakopanem

Nocleg czteroosobowy w Zakopanem to oferta dla wszystkich gości Tatr. Atrakcyjna lokalizacja oraz komfort pobytu w naszym hotelu z pewnością będzie dla Państwa ważnym atutem. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych atrakcji na miejscu! Zapraszamy gorąco!

 

Serdecznie zapraszamy do hotelu Ceprownia, który znajduje się 1800m od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje dla czterech osób. Wszystkie nasze pokoje są z prywatną łazienką, a część pomieszczeń jest z widokiem na Tatry. Niektóre pokoje są z balkonem (jak na zdjęciu). 

 

Wszystkim naszym gościom zapewniamy pełen komfort i wygodę. Wszystkie nasze pokoje oraz apartamenty są z prywatną łazienką. W łazienkach znajduje się prysznic, ręczniki. Dodatkowo, w pokojach znajduje się TV, lodówka, WIFI, barek herbaciany oraz czysta pościel. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z gości miał zapewniony komfort oraz wygodę. Zapewniamy szereg dodatkowych usług i udogodnień, w tym dostęp do przestronnej jadalni oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie.

 

Ponadto, na miejscu gwarantujemy liczne dodatkowe udogodnienia, którymi można wypełnić swój czas wolny, m.in. sauna dla 2 osób, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. Wszystko jest w cenie pokoju!

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z noclegi dla 4 osób w Zakopanem!

 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z noclegi dla 4 osób w Zakopanem!