Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Nocleg dla 4 osób w Zakopanem

Nocleg dla 4 osób w Zakopanem

Nocleg dla 4 osób w Zakopanem to nasz propozycja dla gości, odwiedzających Zakopane. W pełni wyposażone pokoje dla 4 osób oraz liczne udogodnienia to tylko część z atutów pobytu w naszym hotelu. Zapewniamy szereg dodatkowych udogodnień oraz atrakcji. Zapraszamy!

 

Możemy pochwalić się bardzo dogodną lokalizacją - 1800m od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Wszystkim naszym gościom proponujemy pobyt w pełni wyposażonych pokojach, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka, WIFI, TV, barek herbaciany, czysta pościel oraz ręczniki. Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na Tatry, a część z pokoi jest z balkonem (jak na zdjęciu). W łazienkach znajduje się prysznic oraz suszarka do włosów. 

 

Przykładamy szczególną uwagę na komfort naszych gości. Na miejscu gwarantujemy dodatkowe udogodnienia jak dostęp do przestronnej jadalni oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych.

 

Dodatkowo, na miejscu zapewnia liczne dodatkowe atrakcje, którymi można wypełnić swój czas wolny, m.in. sauna dla 2 osób, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. Wszystko jest w cenie pokoju!

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 
Zapraszamy serdecznie do hotelu z noclegami dla 4 osób w Zakopanem!
 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z noclegami dla 4 osób w Zakopanem!