Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Nocleg w pobliżu Polany Szymoszkowej

Nocleg w pobliżu Polany SzymoszkowejNocleg w pobliżu Polany Szymoszkowej to oferta dla gości Zakopanego, którzy szukają komfortowych oraz wygodnych pokoi, lub apartamentów w pobliżu Polany Szymoszkowej z wyciagiem. Zapraszamy Państwa serdecznie! 


Dogodna lokalizacja z pewnością uprzyjemni Państwu cały pobyt w Zakopanem. W zasięgu ręki znajdą Państwo liczne znane miejsca Zakopanego w tym 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej, 1800 metrów od Krupówek oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę na miejscu. W ramach udogodnień zapewniamy naszym gościom pokoje oraz apartamenty, gdzie w każdym znajda Państwo prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów; TV; barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na góry. Część z pokoi posiada dodatkowo balkon. Gwarantujemy Państwu liczne udogodnienia i to wszystko w ramach ceny za nocleg!


Ponadto, na miejscu gwarantujemy szereg usług, a wszystkie w cenie za nocleg! W ramach dodatkowych usług zapewniamy m.in. swobodny dostęp do dużej jadalni wraz z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny. Można także zamówić catering. Zapewniamy również nieograniczony dostęp do atrakcji na miejscu w hotelu (również w cenie za nocleg)sauna dla 2 osób (sauna na podczerwień, do 50C), bilard, piłkarzyki, sala kominkowa.


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii w Zakopanem oraz zachęcamy do rezerwacji noclegu w pobliżu Polany Szymoszkowej!


Nocleg w pobliżu Polany Szymoszkowej

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, oferujemy wyposażone oraz wygodne apartamenty przygotowane dla 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegu w pobliżu Polany Szymoszkowej!