Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Nocleg Zakopane - pokój czteroosobowy

Nocleg Zakopane - pokój czteroosobowy

Nocleg Zakopane - pokój czteroosobowy - zapraszamy serdecznie do pensjonatu Ceprownia, w której oferujemy w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje dla 4 osób. Wszystkie pokoje są z prywatną łazienką, a część pomieszczeń jest z widokiem na Tatry oraz posiada balkon (jak na zdjęciu). Lokalizacja naszego pensjonatu z pewnością będzie dla Państwa ważnym atutem. Zapraszamy serdecznie!

 

Znajdą nas Państwo niemal w centrum Zakopanego, bo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Każdemu z naszych gości gwarantujemy komfort oraz wygodę. W każdym z naszych pokoi oraz apartamentów znajduje się prywatna łazienka, TV, lodówka, WIFI, barek herbaciany oraz czysta pościel. W łazienkach znajduje się prysznic, ręczniki.

 

Naszym gościom gwarantujemy komfort oraz wygodę. Zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie.

 

Dodatkowo, na miejscu zapewniamy naszym gościom liczne udogodnienia, którymi można wypełnić swój czas wolny, m.in. sauna dla 2 osób, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do pensjonatu z noclegi w Zakopanem - pokojami czteroosobowymi!

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do pensjonatu z noclegi w Zakopanem - pokojami czteroosobowymi!