Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Centrum Zakopanego Krupówki 

Noclegi Centrum Zakopanego Krupówki

Noclegi w centrum Zakopanego blisko Krupówek. Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, który znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek. Zapewniamy naszym gościom komfort oraz szereg wygód i udogodnień. Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz wyjątkowo piękne widoki z okien pokoi. Zapraszamy gorąco!

 


Hotel Ceprownia znajduje się w dogodnej lokalizacje, w centrum Zakopanego. W pobliżu znajdą Państwo strategiczne oraz znane miejsca miasta, w tym Krupówki (zaledwie 1800 metrów od hotelu), Polanę Szymoszkową z wyciągiem (zaledwie 1500 metrów od hotelu) oraz Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach (zaledwie 400 metrów od hotelu).

 

 Z myślą o naszych gościach dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania oraz wymagania naszych gości co do oferty hotelu zostały zawsze w pełni spełnione. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z gości będzie czuć się przyjemnie oraz komfortowo. Na miejscu zapewniamy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, Internet, lodówka, barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry, a część z pokoi jest z balkonem.

 


Dodatkowo, aby zapewnić Państwu udogodnienia, które mogą ułatwić organizację całego pobytu na miejscu oddajemy do pełnej dyspozycji naszych gości przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w których znajdują się wszelkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, na miejscu gwarantujemy nieograniczony dostęp do sauny (50C, dwuosobowa), bilarda (tu odpłatnie), piłkarzyków, sali kominkowej oraz kącika zabaw i gier przeznaczonego dla dzieci.

 


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w centrum Zakopanego w pobliżu Krupówek! 

 

 

Pokoje Zakopane

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą listę pokoi hotelu Ceprownia. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone. Część z nich jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w centrum Zakopanego w pobliżu Krupówek!