Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi jednoosobowe Krzeptówki

noclegi jednoosobowe krzeptówkiZapraszamy serdecznie do naszego hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji w pełni wyposażonych i komfortowych jednoosobowych noclegów na Krzeptówkach Zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji oraz udogodnień m.in. saunę oraz bilard. Zapraszamy serdecznie!

 

Znajdą nas Państwo zaledwie 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie oczekiwania naszych gości zostały w pełni spełnione. Naszym głównym celem jest stworzyć taki hotel, w którym każdy z naszych gości będzie czuł się komfortowo oraz swobodnie jak w domu. Pragniemy, aby czas spędzony w naszej Ceprowni był dla naszych gości czasem relaksu oraz odprężenia z dala od codziennych problemów i stresów. Jednocześnie mamy nadzieję, że przyjaciele naszego hotelu odwiedzą nas nie raz.

 

 

Oferujemy naszym gościom w pełni wyposażone i komfortowe jednoosobowe pokoje oraz apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic oraz ręczniki), TV, lodówka, dostęp do Internetu, barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje oraz apartamenty są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.

 

Gwarantujemy na miejscu swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu. 

 

Ponadto, zachęcamy do skorzystania atrakcji, jakie zapewniamy na miejscu: sauna (50C, dwuosobowa), sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci. 

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii i zachęcamy do rezerwacji jednoosobowych noclegów w okolicy Krzeptówek!

 

 

Pokoje Zakopane

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Niektóre posiadają balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów jednoosobowych w okolicy Krzeptówek!