Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Jednoosobowe Zakopane

Noclegi Jednooosbowe ZakopaneJeśli szukają Państwo jednoosobowych noclegów w Zakopanem to serdecznie zapraszamy do hotelu Ceprowni w Zakopanem, w którym znajdą Państwo komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje i apartamenty.

 

Idealna lokalizacja będzie w pewnością atutem całego pobytu. Nasz hotel znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Przykładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wypocząć oraz czuć się swobodnie w naszym hotelu. Pragniemy, aby cały pobyt oraz czas spędzony w Ceprowni był mile wspominany i może będziemy mieli jeszcze przyjemność gościć Państwa ponownie.

 

Nasza oferta obejmuje listę w pełni wyposażonych pokoi oraz apartamentów dostosowanych dla jednej osoby do czterech osób maksymalnie w jednym pokoju, lub apartamencie. W każdym pokoju i apartamencie znajdą Państwo: TV, lodówkę, dostęp do Internetu, barek herbaciany oraz prywatną łazienką z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów. Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na Tatry, część z  nich posiada balkon.

 

Na miejscu w hotelu do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy przestronną jadalnię oraz aneks kuchenny wyposażony w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z atrakcji na miejscu w hotelu, w tym z sauny (50C, dwuosobowa), piłkarzyków, sali kominkowej, bilarda (tu odpłatnie) oraz kącika zabaw i gier dla dzieci

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Nasze noclegi jednoosobowe w Zakopanem to zapewniony komfort oraz wygoda - Zapraszamy! 

 

 

Pokoje Zakopane

We wszystkich pokojach znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Niektóre posiadają balkon. 

 

Pokój u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Oferujemy również dwupokojowe, w pełni wyposażone oraz wygodne apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka oraz wyposażenie jak w pokojach.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

 Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów jednoosobowych w Zakopanem!