Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Krupówki 

Noclegi ]Krupówki

Noclegi Krupówki to nasza oferta dla każdego z Państwa, goszczącego w Zakopanem. Atrakcyjna lokalizacja naszego hotelu to gwarantowany łatwy i szybki dojazd do znanych i strategicznych miejsca Zakopanego. Na miejscu zapewniamy szereg usług oraz udogodnień jak bilard czy saunę dla wszystkich naszych gości. Zapraszamy serdecznie!

 

Lokalizacja naszego hotelu będzie z pewnością dla Państwa istotnych atutem pobytu u nas. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej oraz licznych szlaków turystycznych.

 

Naszym najważniejszym celem jest stworzyć miejsce, w którym wszyscy nasi goście czują się przyjemnie oraz komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić oczekiwane usługi oraz udogodnienia - wszystko z myślą o naszych gościach. Na miejscu gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów oraz prysznicem, TV, WIFI, barek herbaciany, lodówka. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Z myślą o komforcie naszych gości staramy się zapewnić dodatkowe usługi oraz udogodnienia, które pomogą i ułatwią organizację całego wyjazdu. Na miejscu zapewniamy i oddajemy do swobodnej dyspozycji przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny. Możliwy jest również catering na zamówienie. Dodatkowo, na miejscu oferujemy również saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w pobliżu Krupówek!

 

 

 

Pokoje Krupówki

Komfortowe oraz w pełni wyposażone noclegi Krupówki, w ramach których oferujemy wyposażone pokoje dostosowane do różnej grupy osób. Niektóre pokoje mają balkon. Wszystkie są z widokiem na góry:

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w pobliżu Krupówek!