Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Polana Szymoszkowa, Zakopane

Noclegi Polana Szymoszkowa ZakopaneNoclegi w pobliżu Polany Szymoszkowej w Zakopanem. Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, w którym oferujemy noclegi, znajdujące się tylko 1500m do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem. Na miejscu gwarantujemy szereg udogodnień oraz usług. Zapewniamy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. Zapraszamy gorąco!

 

Idealna lokalizacja naszego hotelu to gwarancja udanego pobytu oraz dostępności do wszystkich najważniejszych miejsc w Zakopanem. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1500m od Polany Szymoszkowej, 1800m do Krupówek oraz 400m do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. . 

 

Proponujemy pokoje oraz apartamenty. Wszystkie naszej pomieszczenia są w pełni wyposażone oraz przygotowane dla naszych gości. W każdym pokoju, czy apartamencie znajdą Państwo telewizor, lodówkę, barek herbaciany oraz dostęp do Internetu, prywatna łazienka z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 
 
Na miejscu zapewniamy dostęp do przestronnej jadalni z wyposażonym  aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu dla mniejszych oraz większych grup gości. Z myślą o naszych gościach gwarantujemy również różne atrakcje oraz udogodnienia m.in.: saunę (dwuosobowa, 50C), salę kominkową z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 
 
Zapraszamy serdecznie do Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w okolicy Polany Szymoszkowej!

 

 

Hotel Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w okolicy Polany Szymoszkowej!