Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi przy Krupówkach, Zakopane

Noclegi przy Krupówkach ZakopaneZapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z noclegami przy Krupówkach w Zakopanem. Zapewniamy szereg udogodnień oraz usług w tym w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty, saunę, salę kominkową, bilard, piłkarzyki oraz mnóstwo innych atrakcji. Zapraszamy!

 

Atrakcyjna lokalizacja naszego hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem. hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Proponujemy naszym gościom w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty. Wszystkie są dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych gości. W każdym znajda Państwo prywatną łazienkę (prysznic, ręczniki oraz suszarka do włosów) oraz TV, lodówkę, dostęp do Internetu i barek herbaciany.  Wszystkie nasze pokoje i apartamenty są z widokiem na Tatry. W niektórych pokojach znajduje się balkon.

 

Dodatkowo, w ramach naszej oferty gwarantujemy swobodny dostęp do licznych udogodnień hotelu, w tym do przestronnej jadalnia oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, w którym znajdują się wszystkie potrzebne urządzenia oraz naczynia potrzebne do przygotowania ciepłego posiłki dla siebie oraz najbliższych m.in. kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza i inne. Na parterze budynku znajduję się także jadalnia. Możliwe jest zamówienie cateringu z ciepłymi posiłkami dla każdego, także dla grup.

 

Dodatkowo, na miejscu znajdują się również liczne atrakcje dla naszych gości, m.in.: sauna (dwuosobowa, 50C),  sala kominkowa, bilard, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów przy Krupówkach, Zakopane!

 

Pokoje Zakopane

 

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów przy Krupówkach, Zakopane!