Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi w okolicy Polany Szymoszkowej Zakopane

Noclegi w okolicy Polany Szymoszkowej ZakopaneNoclegi w okolicy Polany Szymoszkowej Zakopane to oferta dla gości Zakopanego, którzy poszukują komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów w pobliżu Polany Szymkoszkowej. Oferujemy Państwu zakwaterowanie zaledwie 1500 metrów od Polany Szymoszkowej. Zapraszamy! 


Nasz hotel Ceprownia znajduje się w pobliżu wielu znanych miejsc Zakopanego - znajdą nas Państwo zaledwie 1500m od wyciągu na Polanie Szymoszkowej, 1800m od Krupówek oraz 400m od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wszelkie oczekiwane udogodnienia. W każdym z naszych pokoi oraz apartamentów znajda Państwo prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów; TV; barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na góry. Część z pokoi posiada dodatkowo balkon. Zapewniamy Państwu liczne udogodnienia na miejscu w ramach ceny za pokój i apartament!Na miejscu zapewniamy Państwu dodatkowe udogodnienia (wszystko w cenie za nocleg): nieograniczony dostęp do dużej jadalni wraz z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny. Można także zamówić catering. Gwarantujemy również swobodny dostęp do atrakcji na miejscusauna dla 2 osób (sauna na podczerwień, do 50C), bilard, piłkarzyki, sala kominkowa.


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii w Zakopanem oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w okolicy Polany Szymoszkowej Zakopane!


Noclegi w okolicy Polany Szymoszkowej Zakopane

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, oferujemy wyposażone oraz wygodne apartamenty przygotowane dla 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w okolicy Polany Szymoszkowej Zakopane!