Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi w pobliżu Krupówek, Zakopane

Noclegi Polana Szymoszkowa ZakopaneZapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, który znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek. Gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty z prywatną łazienką. Zapewniamy szereg udogodnień oraz liczne atrakcje na miejscu w tym saunę oraz bilard. Zapraszamy!

 

Dogodna lokalizacja będzie z pewnością istotnych warunkiem przy poszukiwaniach noclegów. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów do wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W pobliżu znajdują się liczne szlaki górskie, które zaprowadzą Państwa do znanych miejsc Tatr.

 

W ramach naszej oferty proponujemy komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. Każde pomieszczenie ma prywatną łazienkę, w której znajdują się ręczniki oraz suszarka do włosów. W pokojach i apartamentach zapewniamy TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany.  

 
 
Na parterze znajdą Państwo dodatkowe udogodnienia oraz atrakcje dla wypełnienia wolnego czasu: sauna (dwuosobowa, 50C), sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.
 
 
 
W ramach udogodnień oraz wyposażenia gwarantujemy możliwość przygotowania ciepłych posiłków dla siebie oraz rodziny - do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym można znaleźć wszystkie potrzebne naczynia oraz wyposażenie, m.in. kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza i inne.
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z noclegami w pobliżu Krupówek w Zakopanem!

 

 

Pokoje Zakopane

Nasze pokoje są w pełni wyposażone. Każdy posiada prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na góry, część z nich posiada balkon.

 

 
Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z noclegami w pobliżu Krupówek w Zakopanem!