Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi w pobliżu Polany Szymoszkowej Zakopane

Noclegi w pobliżu Polany Szymoszkowej ZakopaneNoclegi w pobliżu Polany Szymoszkowej w Zakopanem - zapraszamy gorąco do Zakopanego oraz hotelu Ceprownia, który znajduje się w centrum miasta. Znajdą nas Państwo zaledwie 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem. Zapewniamy w pełni wyposażone oraz wygodne pokoje i apartamenty od 45zł za dobę! Zapraszamy serdecznie! 


Idealna lokalizacja hotelu Ceprownia zapewni Państwu najważniejsze miejsca Zakopanego w zasięgu ręki. W pobliżu znajdą Państwo znane miejsca miasta - 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej, 1800 metrów od Krupówek oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 


Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się u nas komfortowo oraz wyjątkowo przyjemnie. Gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń znajdą Państwo prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów; TV; barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na góry. Część z pokoi jest z balkonem. Zapewniamy naszym gościom liczne udogodnienia i to wszystko w ramach ceny za nocleg!


Ponadto, w ramach ceny udostępniamy do swobodnego użytku dużą jadalnię wraz z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny. Można również zamówić catering. Zapewniamy również dostęp do sauny dla 2 osób (sauna na podczerwień, do 50C), bilardu, piłkarzyków oraz sali kominkowej.


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii w Zakopanem oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w pobliżu Polany Szymoszkowej w Zakopanem!


Noclegi w pobliżu Polany Szymoszkowej Zakopane

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, oferujemy wyposażone oraz wygodne apartamenty przygotowane dla 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w pobliżu Polany Szymoszkowej w Zakopanem!