Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi w pobliżu Polany Szymoszkowej

Pokoje ZakopaneZapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, który znajduje się zaledwie 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem. Gwarantujemy Państwu szereg udogodnień oraz usług na miejscu w tym w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty, saunę, bilard i wiele innych. Zapraszamy serdecznie!

 

Idealna lokalizacja naszego hotelu oznacza wiele strategicznych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki. Nasz hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1500 metrów od Polany Szymoszkowej, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. Idealna lokalizacja to komfort oraz wygoda. Najważniejsze miejsca w Zakopanem będą w zasięgu Państwa ręki!

 

Na miejscu gwarantujemy szereg dodatkowych usług oraz atrakcji. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z gości będzie czuć się komfortowo oraz swobodnie. Na miejscu oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń zapewniamy prywatną łazienkę (z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów), telewizor, lodówkę, barek herbaciany, łącze internetowe. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry, a część z pomieszczeń jest z balkonem.

 
 
Dodatkowo, z myślą o Państwa wygodzie zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym w najważniejsze naczynia oraz sprzęt kuchenny. Jest możliwość zamówienia cateringu dla małych jak i większych grup gości. Na miejscu proponujemy również liczne atrakcje oraz udogodnienia, m.in.: saunę (50C, dwuosobowa), salę kominkową z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w pobliżu Polany Szymoszkowej!

 

Pokoje Zakopane

Poniżej przedstawiamy Państwu listę naszych pokoi w hotelu Ceprownia. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. Część z nich jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Poniżej przedstawiamy nasze dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w pobliżu Polany Szymoszkowej!