Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Zakopane blisko Krupówek

Noclegi Zakopane blisko Krupówek

Noclegi Zakopane blisko Krupówek - zapraszamy do Ceprowni, w której znajdą Państwo komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje i apartamenty w centrum Zakopanego. Hotel Ceprownia znajduje się w pobliżu znanych i strategicznych miejsc Zakopanego m.in. 1800 metrów do Krupówek. Zapraszamy serdecznie!

 

Idealna lokalizacja hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem - znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym gościom komfort oraz wygodę. Zależy nam na stworzeniu takiej atmosfery, aby każdy z naszych gości czuł się swobodnie oraz komfortowo - jak w domu. Mamy jednocześnie nadzieję, że czas spędzony w naszej Ceprownii będzie zawsze mile wspominany przez naszych gości i może pewnego dnia będziemy mieć przyjemność powitać dotychczasowych przyjaciół naszego hotelu ponownie.

 

Zapewniamy w pełni wyposażone pokoje. W każdym pokoju znajduje się: prywatna łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, TV, lodówką, barkiem herbacianym oraz TV. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry, część z nich posiada balkon.

 

Na miejscu znajduje się jadalnia z aneksem kuchennym, w którym znajdą się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest także zamówienie cateringu.  W na parterze zapewniamy liczna atrakcje dla wypełnienia czasu wolnego: sauna (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa a dla dzieci kącik z zabawkami.

 


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w Zakopanem blisko Krupówek!

 

 

Noclegi Zakopane - Pokoje Zakopane

Komfortowe oraz w pełni wyposażone noclegi w Zakopanem, Krupówki to gwarancja dogodnej lokalizacji i komfortu dojazdu do każdej atrakcji w Zakopanem:

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów w Zakopanem blisko Krupówek!