Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 Noclegi Zakopane dla 2 osób

Noclegi Zakopane dla 2 osób

Noclegi Zakopane dla 2 osób to propozycja dla gości, które poszukują dwuosobowych noclegów w centrum Zakopanego. Lokalizacja naszego hotelu będzie dla Państwa z pewnością atutem całego pobytu. Zapewniamy szereg dodatkowych usług oraz udogodnień. Zapraszamy gorąco!

 

Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Pragniemy stworzyć miejsce, gdzie każdy z naszych gości będzie czuł się komfortowo oraz wygodnie - jednym słowem jak w domu. Zależy nam, aby hotel Ceprownia był miejscem, w którym każdy z naszych gości wypocznie oraz będzie mógł nabrać sił na następny dzień zwiedzania, spacerowania po górach, lub na powrót do domu. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt naszych gości był wyjątkowy, a tym samym mamy nadzieję gościć ponownie dotychczasowych przyjaciół naszego hotelu. 

 

Oferujemy Państwu liczne pokoje oraz apartamenty. Wszystkie są w pełni wyposażone oraz dostosowane do potrzeb gości. W każdym z pomieszczeń znajdą Państwo prywatną łazienkę, TV, lodówkę, WIFI oraz barek herbaciany. W łazienkach znajdą Państwo prysznic oraz ręczniki. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. 

 

Dodatkowo, zapewniamy wygodną oraz przestronną jadalnię z aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłych posiłków dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest zamówienie cateringu.  Dodatkowo, na miejscu proponujemy liczne dodatkowe atrakcje, jak sauna (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów dla 2 osób w Zakopanem!

 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji noclegów dla 2 osób w Zakopanem!