Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 Noclegi Zakopane dla 3 osób

Noclegi Zakopane dla 3 osób

Noclegi Zakopane dla 3 osób to nasza propozycja dla każdego kto szuka wygodnych i w pełni wyposażonych pokoi, lub apartamentów dla 3 osób. Jeśli istotna jest dla Państwa lokalizacja to z pewnością nasz hotel także będzie interesujący. Zapraszamy serdecznie!

 

Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt naszych gości w hotelu był udany oraz wyjątkowy. Zapewniamy wiele udogodnień oraz dodatkowych usług, tak aby organizacja całego wyjazdu naszych gości była wygodna i prosta. Pragniemy, aby czas spędzony na wypoczynku w hotelu był niezapomniany i jednocześnie mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność goszczenia Państwa ponownie w naszej Ceprownii.

 

Wszystkie nasze pokoje trzyosobowe oraz inne są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, TV, lodówkę, WIFI oraz barek herbaciany. W łazienkach znajdą Państw prysznic oraz ręczniki. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. 

 

W ramach udogodnień na miejscu gwarantujemy Państwu w pełni wyposażony aneks kuchenny połączony z jadalnią. Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie.

 

Dodatkowo, na miejscu proponujemy liczne dodatkowe udogodnienia oraz atrakcje, jak sauna (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia i rezerwacji naszych noclegów Zakopane dla 3 osób!

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia i rezerwacji naszych noclegów Zakopane dla 3 osób!