Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Zakopane dla 4 osób

Noclegi Zakopane dla 4 osób

Noclegi Zakopane dla 4 osób to oferta dla wszystkich gości Zakopanego, którzy szukają komfortowych, w pełni wyposażonych oraz dogodnie zlokalizowanych pokoi dla 4 osób. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług m.in. saunę, bilard oraz piłkarzyki. Zapraszamy serdecznie!

 

Lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa ważnym atutem naszego hotelu Ceprownia - zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Naszym celem jest zapewnić gościom komfort oraz wygodę, tak aby wracając pamięcią do pobytu w Zakopanem oraz w hotelu Ceprownia mile wspominali wypoczynek a w przyszłości może sprawili nam tę przyjemność i zawitali u nas ponownie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie oczekiwania oraz potrzebny klientów były spełnione. Zapewniamy liczne udogodnienia, aby organizacja wyjazdu w góry była prosta i przyjemna. 

 

Wszystkie nasze pokoje oraz apartamenty czteroosobowe są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, TV, lodówkę, WIFI oraz barek herbaciany. W łazienkach znajdą Państw prysznic oraz ręczniki. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. 

 

W ramach dodatkowych usług oraz udogodnień zapewniamy na miejscu przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest także zamówienie cateringu.  Ponadto, na miejscu zachęcamy do skorzystania z dodatkowych udogodnień, które dostępne są dla wszystkich naszych gości: sauna (50C, dwuosobowa) bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia i rezerwacji naszych noclegów Zakopane dla 4 osób!

 
 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia i rezerwacji naszych noclegów Zakopane dla 4 osób!