Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Hotel na Polanie Szymoszkowej

Hotel na Polanie SzymoszkowejSzukają Państwo hotelu na Polanie Szymoszkowej? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy wszystkich gości Zakopanego do hotelu Ceprownia, który znajduje się w centrum miasta. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług. Wszystko z myślą o wygodzie i komforcie gości. Zapraszamy serdecznie!

 

Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1500 metrów od Polany Szymkoszkowej z wyciągiem. Dodatkowo, nasz hotel znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.  

 

Naszym głównym celem jest zapewnić Państwu komfort oraz wygodę w czasie całego Państwa pobytu w Zakopanem. Przykładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych gości był zadowolony z udogodnień jakie zapewniamy na miejscu. Pragniemy, aby Państwa wyjazd oraz wspomnienia o nim były wyjątkowe i niezapomniany, a może w przyszłości będziemy mieć przyjemność gości Państwa ponownie.

 

Nasza oferta obejmuje zakwaterowanie w komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokojach i apartamentach. W każdym z naszych pomieszczeń znajdą Państwo: prywatną łazienkę, TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. W łazienkach znajduje się prysznic, ręczniki oraz suszarka do włosów. Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem. 

 

Dodatkowe udogodnienia to przede wszystkim swobodny dostęp do przestronnej jadalni oraz aneksu kuchennego wyposażonego w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie i najbliższych. Możliwe jest równie zamówienie cateringu.

Ponadto, proponujemy Państwu atrakcje na miejscu w hotelu, w tym swobodny dostęp do sauny (50C, dwuosobowa), bilarda (tu odpłatnie), piłkarzyków, sali kominkowej oraz dla dzieci - kącika zabaw i gier.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji hotel na Polanie Szymoszkowej!

 

Pokoje Zakopane

We wszystkich pokojach znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Niektóre posiadają balkon. 

 

Pokój u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Oferujemy również dwupokojowe, w pełni wyposażone oraz wygodne apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka oraz wyposażenie jak w pokojach.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

 Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji hotelu na Polanie Szymoszkowej!