Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój ZakopaneHotel Zakopane

Hotel Zakopane znajduje się w samym centrum miasta. Idealna lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem naszego hotelu Ceprownia. Na miejscu gwarantujemy Państwu liczne usługi, które zapewnią komfort oraz wygodę w czasie całego pobytu. Zapraszamy serdecznie!


Lokalizacja naszego hotelu to gwarancja najważniejszych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki. Znajdą nas Państwo 1800 metrów od Krupówek, 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz w 1500 metrów na wyciągu na Polanie Szymoszkowej.


Z myślą o naszych gościach zapewniamy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty w cenie od 45zł za dobę. W każdym z pomieszczeń znajdą Państwo prywatną łazienkę z suszarką i ręcznikami, barek herbaciany, lodówkę, telewizor oraz łącze internetowe. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry, a część z pokoi jest z balkonem.Komfort naszych gości jest dla nas bardzo ważny. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi goście czuli się komfortowo w naszym hotelu. W tym celu udostępniamy do użytku przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym można przygotować ciepły posiłek dla najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Dodatkowo, gwarantujemy nieograniczony dostęp do innych usług na miejscu w hotel jak dwuosobowa sauna (50C, na podczerwień), bilard, sala kominkowa, piłkarzyki.


Zapraszamy serdecznie do hotelu w Zakopanem!


Apartamenty Hotel Zakopane

Nasze apartamenty w centrum Zakopanego to wygodne oraz w pełni wyposażone pomieszczenia:


Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowym apartament. 

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
Pokoje Hotelu Zakopane

Poniżej przedstawiamy Państwu listę naszych pokoi w hotelu Ceprownia. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. Część z nich jest z balkonem.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

Zapraszamy serdecznie do hotelu w Zakopanem!